fbpx

Jsme tady pro Vás!

„Chcete-li vybudovat velký podnik, vybudujte nejdříve sebe.“ 

Podnikatel – Tomáš Baťa

Pokud budete cokoli potřebovat, neváhejte se na nás kdykoli obrátit.

Ředitel OBEI – Tomás Forejtek , MBA

Komplexní online studium MBA, BBA, DBA i LLM.

Naše studijní materiály pro Vás nachystali skuteční odborníci ve svém oboru. Díky našim lektorům můžete získat kvalitní vzdělání a profesní titul MBA, BBA, DBA nebo LL.M. Celé studium je pro Vás přichystané v českém jazyce a komunikovat online budete pouze s česky hovořícími lektory.

Vedení

Ředitel OBEI - Tomáš Forejtek, MBA

Něco Vás trápí? Zavolejte mi na +420 727 836 267

Garanti programů MBA, BBA, DBA a LLM

Mgr. Jiří Pavlas

Mgr. Jiří Pavlas má dlouholeté zkušenosti v oblasti školství a veřejné správy, kde se zaměřuje na řízení lidských zdrojů a public relations. Deset let je ředitelem školy a dvanáctým rokem místostarostou obce. Působí jako lektor Národního institutu pro vzdělávání. Získané zkušenosti uplatňuje na pozici garanta sekce pro rovné příležitosti v rámci Místního akčního plánu pro vzdělávání v ORP Šumperk, je aktivním členem Pedagogické komory a konzultantem NIDV Praha pro školské organizace, kde zlepšuje procesy strategického řízení a plánování.

 

Ing. Ondřej Maršík, MBA

Ing. Ondřej Maršík MBA aktivně podniká již od roku 2014, od stejného roku vyučuje ekonomické předměty na Vyšší odborné škole ekonomické. Je spolumajitelem a ředitelem společnosti SOLAP s.r.o., která je největším dodavatelem anhydritových podlah v severních Čechách. Dále vlastní a řídí projekční a reklamní kancelář NZ Con-Real s.r.o. a jako spolumajitel v MK SAFE WORK s.r.o. kde se věnuje prodeji investičního zlata a stříbra VIP klientele. Ja také předseda neziskového spolku OMNES z.s., cílem sdružení je vzdělávání občanů v Ústeckém kraji.

Dominika Dittmannová, MBA

Dominika Dittmannová, MBA je naší absolventkou. Nejdříve 2 roky studovala VUT v Brně, během studia se rozhodla pro život v zahraničí a absolvovala náš program BBA. Velmi rychle se jí podařilo získat manažerskou pozici HR Supervisor v nadnárodní společnosti ASOS.com. Dále vyzkoušela pozici v jedné z největších pojišťoven v Anglii. Během zaměstnání dostudovala MBA na OBEI. Následně získala v roce 2017 pozici Business Development Executive, ve společnosti Spotless Hygiene Solution na Novém Zélandu kde má na starosti B2B Sales.

Mgr. Jan Soukup, MBA

Mgr. Jan Soukup, MBA má bohaté manažerské zkušenosti ze soukromé sféry kde se specializuje především na personalistiku. Zkušenosti získal také například se zaváděním a certifikací normy ISO-TS. V současnoti poskytuje poradenství – analýzu vzdělávacích potřeb, zajištění školení a nábor zaměstnanců v společnostech jako  Koh-i-noor Praha nebo Jappi, s.r.o. Nelze opomenout dlouhou osobní podnikatelskou praxi v rámci personální agentury, kterou spoluzakládal. V minulosti se též staral na manažerské pozici o vzdělávání a rozvoj lidských zdrojů v TRW Carr.

Vojtěch Němec, DBA

Vojtěch Němec, DBA se v minulosti 14 let živil jako záchranář, kvůli vážné nemoci ovšem musel svoje zaměstnání změnit. Místo naříkání se naplno vrhl do světa vzdělávání a obchodu. V současnou chvíli přednáší na fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích a to již od roku 2009. Má dlouholeté zkušenosti ve veřejné správě a to i jako zastupitel města Český Krumlov. Během jeho působení v lokální politice prosadil mnoho prospěšných změn. Paralelně k práci zastupitele úspěšně aktivně podniká. Dále působí jako nezávislý podnikatelský poradce. Mezi jeho hlavní specializace patří především management, HR, PR a finanční management.

Ing. Václav Fiala, CSc.

Ing. Václav Fiala, CSc. je původním zaměřením inženýr elektrotechniky a kandidát chemických věd. Během svého odborného růstu získal autorství více než padesáti vynálezů a spoluautorství dalších dvanácti. Tato praxe jej přivedla ke studiu autorských práv a později i správního práva. V poslední době se intenzivně zabývá studiem zákonů v oblasti letectví. Je spoluautorem několika dokumentů, týkajících se praktické aplikace Zákona 49/1997 Sb. o civilním letectví a navazující prováděcí vyhlášky 108/1997. Je rovněž překladatelem britského leteckého předpisu BCAR-T a zpracovatelem jeho českého ekvivalentu.

Bc. Aneta Nogawczyková, MBA

Bc. Aneta Nogawczyková, MBA od roku 2011 vykonává pozici manažerky, organizační pracovnice, poradkyně a lektorky v Kvalifikační a personální agentuře o.p.s., Třinec. Její převážnou aktivitou je komunikace s cílovými skupinami evropských projektů, kariérní poradenství, lektorování trendů moderní doby a zprostředkování zaměstnání klientům. Od roku 2016 také spolupracuje se statutárním městem Třinec. Její spolupráce tkví v organizační a poradenské činnosti Klubu seniorů a je také členkou skupiny za matematickou a finanční gramotnost. Za tyto služby jí patří velké díky. Její kvality a praxe jsou více, nežli perfektní.

Michaela Hubinská, MBA

Michaela Hubinská, MBA v roce 2015 ukončila mateřskou dovolenou a byla úspěšně přijata do společnosti SAP finance s.r.o., která je lídrem trhu v devizových obchodech na pozici asistentky regionálního ředitele. V roce 2017 byla přijata na Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně, kde si již v prvním roce studia uvědomila, že běžná forma studia je při jejím pracovním vytížení velmi nevhodná a tak nastoupila na OBEI, nejdříve začala studium BBA a následně pokračovala studiem MBA. Na Michaele je vidět, že je možné skloubit jak kariéru tak mateřství. Po absolvování studia MBA byla povýšena na zástupkyni ředitele oddělení.

Terézia Vlžáková, MBA, LL.M.

Terézia Vlžáková, MBA, LL.M. pracuje v řídících funkcích. Na studiu MBA i LL.M. na OBEI nejvíce oceňuje individualitu. I přes její dlouholetou manažerskou praxi se dozvěděla mnoho nových a užitečných informací. Dále velmi kladně hodnotila zpracování studentského systému i rychlost komunikace. Je skutečnou profesionálkou ve svém oboru a má neustálou chuť dále se vzdělávat a posouvat svoje vědomosti, znalosti a zkušenosti.

PaedDr. Mgr. Bc. Milan Janespal, BBA, MBA

PaedDr. Mgr. Bc. Milan Janespal, BBA je absolventem pedagogické fakulty, kde se zvládl vypracovat až k titulu PaedDr v oboru speciální pedagogika a pedagogika mentálně postižených. Prošel desítkami profesních kurzů a to například také na University of Toronto (Kanada), Universitat Autonoma de Barcelo (Španělsko), The State  University of New York & University at Buffalo (USA). Více jak 15 let se věnuje pedagogice, zkušenosti má také z městské správy.

Ing. Bc. Radek Mařík, LL.M.

Ing. Bc. Radek Mařík, LL.M. absolvoval studium na Technické univerzitě v Liberci v – mechatronika, na Západomoravské vysoké škole – aplikovaná informatika a na Vysoké škole finanční a správní – veřejná správa. Ve společnosti CZ-E.NET se věnoval managementu rozvoje a ve společnosti Mach3ner budování optické sítě. V současné době přednáší odborné předměty na střední a vysoké škole. Mezi jeho specializace patří převážně obory IT, ekonomika, EU právo a matematika.

Pavel Bartoš, MBA

Pavel Bartoš, MBA v minulosti studoval na Univerzitě J.E. Purkyně – UTŘV a v současnou chvíli se věnuje studiu na Vysoké škole finanční s správní. V minulosti se hojně věnoval programování. Zkušenosti má i s výukou IT předmětů na střední škole. Dále má bohatou manažerskou praxi a to na pozicích manažera rozvoje a obchodu přes technického ředitele po generálního manažera. V současnou chvíli je členem představenstva akciové společnosti a projektovým manažerem ve technologické společnosti.

Ing. Kamil Kadlec, MBA, LL.M.

Ing. Kamil Kadlec, MBA vystudoval inženýrské studium na Technické univerzitě v Liberci a na OBEI program MBA. Zastával nebo nadále zastává funkce v dozorčích a statutárních orgánech a manažerských pozicích v celkem osmi úspěšných společnostech. Jeho hlavní specializací je projektový management.

Ing. Marek Hučík, MBA

Ing. Marek Hučík, MBA vystudoval inženýrské studium na VŠTE (Vysoká technická a ekonomická v Českých Budějovicích). Na stejné škole získal i mezinárodní logistický certifikát EJLog. V současnou chvíli řídí velmi úspěšnou společnost PVK s.r.o. Tato společnost se zabývá již více než 20 let dodávkou materiálů pro plynovody atd.

Patrik Vrábel, MBA

Patrik Vrábel, MBA má za sebou studia na Technické univerzitě. V minulosti se naplno věnovat prodeji a marketingu. V roce 2015 vstoupil do věhlasné společnosti AQT, která na Slovensku působí více jak 20 let. Postupně se stal od šéfa business developmentu, přes ředitele a spolumajitelem až k dnešnímu majiteli a řediteli.

Dr. Marian Takac, MBA

Dr. Marian Takac, MBA má za sebou studium PhD na Univerzitě ve Vídni a studium post-doktorátu na University of Oxford. Již více než 10 let působí v uznávané společnosti, kde v současnosti působí na pozici Vice President Sale and Business Development. V minulosti působil na manažerských pozicích v Německu.

Barbora Galanova, BBA

Barbora Galanova, BBA má za sebou studia v Dánsku na úrovní PBA (Professional Bachelor) v oboru mezinárodní prodej a marketingový management, dále studia AP Degree v oboru služby a cestovní ruch. Pracovní zkušenosti má jak z pojišťovnictví Allianz tak jako projektový manažer v nadnárodní společnosti Kantar.

Lucia Konoradská, BBA

Lucia Konoradská, BBA., Msc.je oddaným odborníkem v oblasti lidských zdrojů s více než 7 letou praxí v řízení několika funkcí. Po ukončení programu BBA dostala možnost k studiu Msc. V současnosti sa kromě interního HR věnuje i externímu, píše knihy o HR, která vydáva pod vlastním HR vydavatelstvím. Založila HR Akademii lidských zdrojů ve které je lektorem, je životní a kariérní mentorkou. Aktivně se věnuje charitě a osobní rozvoj a vzdělání považuje za jednu z nejdůležitějších součástí života jednotlivce i rozvoje celé společnosti. 

0 +

GARANTŮ KVALITY

Naši garanti jsou skutečnými profesionály ve svých oborech.

Lektoři

  • Tomáš Forejtek, MBA
  • Ing. Pavel Dvořák
  • Mgr. Jan Černý
  • Bc. Jana Procházková
  • Mgr. Pavla Černá
  • Bc. Alžběta Nováková

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes!