fbpx

Časté otázky (FAQ)

Máte otázky týkající se námi nabízených studijních programů MBA, BBA LL.M. nebo DBA? Zkuste se nejdříve podívat na nejčastější otázky které od Vás dostáváme.

Často kladené otázky - FAQ

Nikdy! U nás je vše od přihlášky po doručení diplomů kompletně online. Díky této formě studia Vám můžeme také nabídnout velmi výhodnou cenu.

Přijetí ke studiu je bez přijímací zkoušky. Pro přijetí do programu MBA a LL.M. požadujeme vysokoškolské vzdělání. Alternativou je středoškolské vzdělání s maturitou a praxi v managementu nebo podnikání (minimálně 24 měsíců). Veškerá výuka probíhá výhradně v češtině. Znalost angličtiny proto není nutná.

Přijetí ke studiu je bez přijímací zkoušky. Pro přijetí do programu DBA požadujeme vysokoškolské vzdělání. Veškerá výuka probíhá výhradně v češtině. Znalost angličtiny proto není nutná.

Přijetí ke studiu je bez přijímací zkoušky. Pro přijetí ke studiu BBA požadujeme minimálně středoškolské vzdělání s maturitou. Veškerá výuka probíhá výhradně v češtině. Znalost angličtiny proto není nutná.

Náš profesionální tým lektorů je Vám kdykoli k dispozici skrze náš online výukový systém. V rámci studia MBA máte neomezené konzultace s lektory zdarma.

Průměrný student vystuduje program MBA za 10 měsíců, ti nejrychlejší to zvládnou za 4 měsíce. V OBEI záleží hlavně na Vás a Vašich časových možnostech. Díky individuální online výuce můžete začít studovat kdykoli. Jedinou podmínkou je, že studium dokončíte do tří let od jeho zahájení.

Průměrný student vystuduje program BBA za 8 měsíců, ti nejrychlejší to zvládnou za 3 měsíce. V OBEI záleží hlavně na Vás a Vašich časových možnostech. Díky individuální online výuce můžete začít studovat kdykoli. Jedinou podmínkou je, že studium dokončíte do tří let od jeho zahájení.

Průměrný student vystuduje program LL.M. za 7 měsíců, ti nejrychlejší to zvládnou za 4 měsíce. V OBEI záleží hlavně na Vás a Vašich časových možnostech. Díky individuální online výuce můžete začít studovat kdykoli. Jedinou podmínkou je, že studium dokončíte do tří let od jeho zahájení.

Průměrný student vystuduje program DBA za 13 měsíců, ti nejrychlejší to zvládnou za 6 měsíců. V OBEI záleží hlavně na Vás a Vašich časových možnostech. Díky individuální online výuce můžete začít studovat kdykoli. Jedinou podmínkou je, že studium dokončíte do tří let od jeho zahájení.

Každý student má přístup do studentské sekce 24/7. Pro zdárné dokončení studia musí student absolvovat všechny studijní programy. Každý modul se skládá ze 3 částí, teoretické přípravy, testu a dílčí písemné práce (2-8 stran). V závěru studia je nutné napsat závěrečnou písemnou práci a online ji obhájit (formou doplňujících otázek). Následně obdržíte diplom a budete moci používat titul MBA, BBA, LL.M. nebo DBA za Vaším jménem.

Kdykoli. Naše studijní programy jsou zcela individuální a kompletně online. Zahájit studium tedy můžete ještě dnes.

Jsme akreditování u IACBS – International Accreditation Council for Business Studies. Tato instituce sídlí v USA a má tradici již od roku 1991. Dále jsme hrdými držitele akreditace od ACBSS – Accreditation Commission for Business Schools and Studies. Pokud vystudujete u nás, můžete svůj diplom používat po celém světě. Jsme také členy asociace AECT – Association for Educational Communications and Technology.

Chcete vědět jak probíhají naše studijní programy? Podívejte se na video!

Ředitel OBEI - Tomáš Forejtek, MBA

Něco Vás trápí? Zavolejte mi na +420 727 836 267

Garanti programů MBA, BBA, DBA a LLM

Ing. Ondřej Maršík, MBA
Mgr. Jiří Pavlas
Dominika Dittmannová, MBA
Ing. et. Bc. Jitka Čermáková, LL.M.
Mgr. Jan Soukup, MBA
Vojtěch Němec, DBA
Ing. Václav Fiala, CSc.
Ing. Kamil Kadlec, MBA
Patrik Vrábel, MBA
Ing. Bc. Radek Mařík, LL.M.
Dr. Marian Takac, MBA
Michaela Hubinská, MBA
Lucia Konoradská, BBA
Barbora Galanova, BBA
Ing. Marek Hučík, MBA
Terézia Vlžáková, MBA, LL.M.
PaedDr. Mgr. Bc. Milan Janespal, BBA
Pavel Bartoš, MBA
4.8
4.8/5
Založeno na více než 300 hodnoceních.
4.9/5
"Nikdy jsem si nemyslela, že zvládnu vystudovat MBA při mém zaměstnání na manažerské pozici. Díky online studiu MBA na OBEI se mi to povedlo za 9 měsíců."
Klára M.
Manažerka výroby
4.7/5
"Nejvíce se mi na online studiu MBA líbilo, že bylo zcela individuální. Nikdy jsem nemusela dodržovat žádné termíny. Studium mne posunulo dále v mé kariéře."
Petra K.
HR nadnárodní korporace
5/5
"Posledních 20 let jsem budovala úspěšnou firmu, nyní jsem měla konečně dostatek času, abych se mohla věnovat studiu. Vybírala jsem déle jak rok a jsem za svou volbu velmi ráda."
Lenka J.
Jednatelka s.r.o.
4.9/5
"Na OBEI jsem absolvoval studium LL.M. Studium mohu všem vřele doporučit. Online forma vzdělávání mi umožnila se i během studia naplno věnovat rodině a mé advokátní praxi."
Miroslav E.
Právník
4.8/5
"Na OBEI jsem vystudoval online BBA. Již více než 10 let provozuji řetězec pekáren. Vždy jsem cítil nedostatek manažerského vzdělání, které jsem si doplnil na OBEI."
Daniel H.
OSVČ
4.8/5
"Pracuji v soukromém vědeckém ústavu. Podle mého názoru je neustále vzdělávání velmi důležité. Na OBEI jsem absolvovala studium DBA a byla jsem velmi spokojená."
Pavla J.
Vědecký pracovník
0 +
AKTIVNĚ STUDUJÍCÍCH
0 +
Absolventů
0 +
Garantů kvality
0 +
Let jsme na českém trhu