fbpx

Online BBA

Bachelor of Business Administration – Studium BBA online kompletně v češtině. Studium u nás je zcela individuální a lze jej zvládnout již za 3 měsíce.

Naše studium je velmi komplexní a obsáhlé. Na českém trhu působíme již od roku 2015!

Studium BBA online na OBEI v češtině a kompletně online!

Profesní studium – BBA studentům předá v celistvé formě všechny důležité informace z jednotlivých odvětví managementu. Náš program BBA je určen všem absolventům s dokončeným středoškolským vzděláním (s maturitou) nebo zájemcům bez manažerské praxe. V našem studijním programu je kladen velký důraz na praktičnost a možnost využití získaných vědomostí v praxi. Absolvováním našeho programu BBA, automaticky splňujete veškeré požadavky pro přijetí ke studiu MBA u nás na OBEI.

Studium je díky své flexibilitě možné studovat individuálně dlouhou dobu. Nejpilnější studenti získají titul MBA již za 3 měsíce od zahájení studia, průměrná délka studia je 8 měsíců. U nás platíte za celistvé studium, ne za semestr. Jedinou podmínkou je dokončení studia do 3 let od zahájení studia.

Cenu studia BBA je možné rozdělit až na 12 bezúročných splátek. Měsíční platba v je v tomto případě pouze 3 000 Kč.

Přednosti studia BBA na OBEI:

Studium BBA se skládá z těchto modulů:

Cena za online BBA studium v češtině je 36 000 Kč (vč. DPH 21%)

Cenu studia je možné rozdělit až na 12 bezúročných splátek. Měsíční platba v je v tomto případě pouze 12 x 3 000 Kč

AKREDITACE

IACBS

IACBS — International Accreditation Council for Business Studies

Jsme držiteli mezinárodně uznávané akreditace od IACBS – International Accreditation Council for Business Studies. Organizace sídlí v USA a má tradici od roku 1991. Máme akreditované programy MBA, LL.M., DBA a BBA. Akreditace od IACBS zaručuje možnost používat naše diplomy po celém světě.

ACBSS

ACBSS — Accreditation Commission for Business Schools and Studies

Akreditační komise pro obchodní školy a studia je soukromou institucí, která uděluje akreditace řadě vysokých škol a univerzit v oblasti managementu, obchodu a práva. K dnešnímu dni ACBBS akreditovala více než 40 institucí. Akreditovanými programy na různých institucích prošlo už více než 45 000 absolventů.

Studium BBA online v češtině na OBEI

Chcete vědět jak probíhá studium BBA? Podívejte se na krátké video!

Často kladené otázky - FAQ

Přijetí ke studiu je bez přijímací zkoušky. Pro přijetí do programu BBA požadujeme pouze středoškolské vzdělání s maturitou. Veškerá výuka probíhá výhradně v češtině. Znalost angličtiny proto není nutná.

Náš profesionální tým lektorů je Vám kdykoli k dispozici skrze náš online výukový systém. V rámci studia BBA máte neomezené konzultace s lektory zdarma.

Průměrný student dokončí studium BBA do 8 měsíců od zahájení studia. Nejpilnější studenti ho dokončí už za 3 měsíce. V OBEI záleží hlavně na Vás a Vašich časových možnostech. Díky individuální online výuce můžete začít studovat kdykoli. Jedinou podmínkou je, že studium dokončíte do tří let od jeho zahájení.

Každý student má přístup do studentské sekce 24/7. Pro zdárné dokončení studia musí student absolvovat 7 studijních modulů. Každý modul se skládá ze 3 částí, teoretické přípravy, testu a dílčí písemné práce (2-6 stran). V závěru studia je nutné napsat závěrečnou písemnou práci a online ji obhájit (formou doplňujících otázek). Následně obdržíte diplom a budete moci používat titul BBA za Vaším jménem.

Kdykoli. Náš studijní program je individuální a kompletně online. Zahájit studium tedy můžete ještě dnes.

Jsme akreditování u IACBS – International Accreditation Council for Business Studies. Tato instituce sídlí v USA a má tradici již od roku 1991. Dále jsme hrdými držitele akreditace od ACBSS – Accreditation Commission for Business Schools and Studies. Pokud vystudujete u nás, můžete svůj diplom používat po celém světě.

Ředitel OBEI - Tomáš Forejtek, MBA

Něco Vás trápí? Zavolejte mi na +420 727 836 267

Garanti programů MBA, BBA, DBA a LLM

Ing. Ondřej Maršík, MBA
Mgr. Jiří Pavlas
Dominika Dittmannová, MBA
Pavel Bartoš, MBA
Mgr. Jan Soukup, MBA
Vojtěch Němec, DBA
Ing. Václav Fiala, CSc.
Ing. Kamil Kadlec, MBA
Patrik Vrábel, MBA
Ing. Bc. Radek Mařík, LL.M.
Dr. Marian Takac, MBA
Michaela Hubinská, MBA
Lucia Konoradská, BBA
Barbora Galanova, BBA
Ing. Marek Hučík, MBA
Terézia Vlžáková, MBA, LL.M.
PaedDr. Mgr. Bc. Milan Janespal, BBA
4.8
4.8/5
Založeno na více než 300 hodnoceních.
4.9/5
"Nikdy jsem si nemyslela, že zvládnu vystudovat MBA při mém zaměstnání na manažerské pozici. Díky online studiu MBA na OBEI se mi to povedlo za 9 měsíců."
Klára M.
Manažerka výroby
4.7/5
"Nejvíce se mi na online studiu MBA líbilo, že bylo zcela individuální. Nikdy jsem nemusela dodržovat žádné termíny. Studium mne posunulo dále v mé kariéře."
Petra K.
HR nadnárodní korporace
5/5
"Posledních 20 let jsem budovala úspěšnou firmu, nyní jsem měla konečně dostatek času, abych se mohla věnovat studiu. Vybírala jsem déle jak rok a jsem za svou volbu velmi ráda."
Lenka J.
Jednatelka s.r.o.
4.9/5
"Na OBEI jsem absolvoval studium LL.M. Studium mohu všem vřele doporučit. Online forma vzdělávání mi umožnila se i během studia naplno věnovat rodině a mé advokátní praxi."
Miroslav E.
Právník
4.8/5
"Na OBEI jsem vystudoval online BBA. Již více než 10 let provozuji řetězec pekáren. Vždy jsem cítil nedostatek manažerského vzdělání, které jsem si doplnil na OBEI."
Daniel H.
OSVČ
4.8/5
"Pracuji v soukromém vědeckém ústavu. Podle mého názoru je neustále vzdělávání velmi důležité. Na OBEI jsem absolvovala studium DBA a byla jsem velmi spokojená."
Pavla J.
Vědecký pracovník
0 +
AKTIVNĚ STUDUJÍCÍCH
0 +
Absolventů
0 +
Garantů kvality
0 +
Let jsme na českém trhu