fbpx

Akreditace a členství

Jsme držiteli dvou velmi kvalitních soukromých akreditací a členy několika asociací. Naší největší zárukou kvality jsou ovšem naši báječní garanti.

Naše studijní programy jsou velmi komplexní a obsáhlé. Na českém trhu působíme již od roku 2015!

AKREDITACE

IACBS

IACBS — International Accreditation Council for Business Studies

Jsme držiteli mezinárodně uznávané akreditace od IACBS – International Accreditation Council for Business Studies. Organizace sídlí v USA a má tradici od roku 1991. Máme akreditované programy MBA, LL.M., DBA a BBA. Akreditace od IACBS zaručuje možnost používat naše diplomy po celém světě.

ACBSS

ACBSS — Accreditation Commission for Business Schools and Studies

Akreditační komise pro obchodní školy a studia je soukromou institucí, která uděluje akreditace řadě vysokých škol a univerzit v oblasti managementu, obchodu a práva. K dnešnímu dni ACBBS akreditovala více než 40 institucí. Akreditovanými programy na různých institucích prošlo už více než 45 000 absolventů.

ČLENSTVÍ

AECT

Association for Educational Communications and Technology

Jsme velmi hrdými členy AECT. Association for Educational Communications and Technology (AECT) je mezinárodní organizace, která oceňuje rozmanitost myšlení, kultury a lidí, jejichž činnost směřuje ke zlepšení vzdělávání.

Podívejte se na naše garanty kvality!

Na základě zákona č 111/1998 Sb, o vysokých školách tituly MBA, LL.M., DBA a BBA nepatří v ČR mezi akademické, nelze tedy ani naše studijní programy akreditovat u MŠMT. Žádná instituce nabízející studium MBA, LL.M., DBA nebo BBA nemůže mít své programy akreditované u MŠMT.

Často kladené otázky - FAQ

Přijetí ke studiu je bez přijímací zkoušky. Pro přijetí do programu MBA požadujeme vysokoškolské vzdělání. Alternativou je středoškolské vzdělání s maturitou a praxi v managementu (minimálně 24 měsíců). Veškerá výuka probíhá výhradně v češtině. Znalost angličtiny proto není nutná.

Náš profesionální tým lektorů je Vám kdykoli k dispozici skrze náš online výukový systém. V rámci studia MBA máte neomezené konzultace s lektory zdarma.

Průměrný student (pracující manažer) dokončí studium MBA do 10 měsíců od zahájení studia. Nejpilnější studenti ho dokončí už za 4 měsíce. V OBEI záleží hlavně na Vás a Vašich časových možnostech. Díky individuální online výuce můžete začít studovat kdykoli. Jedinou podmínkou je, že studium dokončíte do tří let od jeho zahájení.

Každý student má přístup do studentské sekce 24/7. Pro zdárné dokončení studia musí student absolvovat 9 studijních modulů. Každý modul se skládá ze 3 částí, teoretické přípravy, testu a dílčí písemné práce (2-6 stran). V závěru studia je nutné napsat závěrečnou písemnou práci a online ji obhájit (formou doplňujících otázek). Následně obdržíte diplom a budete moci používat titul MBA za Vaším jménem.

Kdykoli. Náš studijní program je individuální a kompletně online. Zahájit studium tedy můžete ještě dnes.

Jsme akreditování u IACBS – International Accreditation Council for Business Studies. Tato instituce sídlí v USA a má tradici již od roku 1991. Dále jsme hrdými držitele akreditace od ACBSS – Accreditation Commission for Business Schools and Studies. Pokud vystudujete u nás, můžete svůj diplom používat po celém světě.

Ředitel OBEI - Tomáš Forejtek, MBA

Něco Vás trápí? Zavolejte mi na +420 727 836 267

Garanti programů MBA, BBA, DBA a LLM

Ing. Ondřej Maršík, MBA
Mgr. Jiří Pavlas
Dominika Dittmannová, MBA
Ing. et. Bc. Jitka Čermáková, LL.M.
Mgr. Jan Soukup, MBA
Vojtěch Němec, DBA
Ing. Václav Fiala, CSc.
Ing. Kamil Kadlec, MBA
Patrik Vrábel, MBA
Ing. Bc. Radek Mařík, LL.M.
Dr. Marian Takac, MBA
Michaela Hubinská, MBA
Lucia Konoradská, BBA
Barbora Galanova, BBA
Ing. Marek Hučík, MBA
Terézia Vlžáková, MBA, LL.M.
PaedDr. Mgr. Bc. Milan Janespal, BBA
Pavel Bartoš, MBA
4.8
4.8/5
Založeno na více než 300 hodnoceních.
4.9/5
"Nikdy jsem si nemyslela, že zvládnu vystudovat MBA při mém zaměstnání na manažerské pozici. Díky online studiu MBA na OBEI se mi to povedlo za 9 měsíců."
Klára M.
Manažerka výroby
4.7/5
"Nejvíce se mi na online studiu MBA líbilo, že bylo zcela individuální. Nikdy jsem nemusela dodržovat žádné termíny. Studium mne posunulo dále v mé kariéře."
Petra K.
HR nadnárodní korporace
5/5
"Posledních 20 let jsem budovala úspěšnou firmu, nyní jsem měla konečně dostatek času, abych se mohla věnovat studiu. Vybírala jsem déle jak rok a jsem za svou volbu velmi ráda."
Lenka J.
Jednatelka s.r.o.
4.9/5
"Na OBEI jsem absolvoval studium LL.M. Studium mohu všem vřele doporučit. Online forma vzdělávání mi umožnila se i během studia naplno věnovat rodině a mé advokátní praxi."
Miroslav E.
Právník
4.8/5
"Na OBEI jsem vystudoval online BBA. Již více než 10 let provozuji řetězec pekáren. Vždy jsem cítil nedostatek manažerského vzdělání, které jsem si doplnil na OBEI."
Daniel H.
OSVČ
4.8/5
"Pracuji v soukromém vědeckém ústavu. Podle mého názoru je neustále vzdělávání velmi důležité. Na OBEI jsem absolvovala studium DBA a byla jsem velmi spokojená."
Pavla J.
Vědecký pracovník
0 +
AKTIVNĚ STUDUJÍCÍCH
0 +
Absolventů
0 +
Garantů kvality
0 +
Let jsme na českém trhu